پاک کننده دست پاکو بدون نیاز به آب

2161130288290001

محصول جدید

پاک کننده دست پاکو،پاک کننده ای قوی بدون نیاز به آب و مواد شوینده برای مصارف صنعتی جهت پاک کردن دستان آغشته به روغن،گریس و دوده و ... در کارگاه ها و تعمیرگاه های مکانیکی و صنعتی می باشد.پاکو با رایحه خوش علاوه  بر پاکیزگی بی نظیر باعث محافظت پوست دستان شما می شود.این محصول عاری از هرگونه مواد شیمیایی سمی می باشد و مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته شده است.

قابل استفاده کلیه مشاغلی که با روغن، گریس ، دوده و چربی های صنعتی سر و کار دارند ، کلیه تعمیرکاران، صنعتگران، مکانیک ها  و تمامی صنوفی و کسانیکه با چربی و آلودگی سروکار دارند ،صد در صد طبیعی و تهیه شده از مواد اولیه لوازم آرایشی و بهداشتی

مزایای استفاده از پاک کننده دست پاکو

  • مقرون به صرفه به دلیل غلظت بالا  
  • خاصیت تمیزکنندگی قوی بدون آسیب رساندن به دستان شما
  • دارای رایحه خوش
  • بدون نیاز به آب
  • پس از استفاده باعث نرمی و لطافت دستان شما می شود 

ترکیبات :

 آب دیونیزه، امولسیفایر ، سورفکتانت، نگهدارنده و اسانس مجاز

روش استفاده :

مقدار مناسبی از پاک کننده را روی دستان خود بریزید و مالش دهید تا تمام چربی ها و آلودگی ها حل شود.سپس با کمک دستمال تمیز آن را پاک کنید.

این محصول جهت آزمایشات ارزیابی بالینی به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران فرستاده شد و نتیجه این آزمایشات به صورت خلاصه بدین شرح است :

این مطالعه یک کارآزمایی بالینی فاز 1 به روش patch test است. در این مطالعه 20 شرکت کننده سالم شامل 18 زن و 2 مرد با میانگین سنی  7/77±36/55 سال در طرح شرکت کردند. پس از کسب رضایت کتبی آگاهانه، سطح فوقانی خارجی بازوی راست 5 سانتی متر دیستال به مفصل گلنوهومرال برای استفاده از کرم پاک کننده پاکوپلاس به صورت occlusive patch در نظر گرفته شد . 80 میلی گرم از هر محصول در پچ های 1cm*1cm ریخته شد و در محدوده تعیین شده پسبانده شد. از شرکت کنندگان خواسته شد تا محل پچ گذاری را به مدت 72 ساعت ( تا پایان مطالع ) نشویند.

4 ساعت بعد ، پچ ها به کمک مشاهده چشمی میزان بروز عوارض جانبی ( قرمزی ، ورم و پوسته ریزی ) در زمان برداشتن پچ ها و همچنین 24 ساعت و 72 ساعت پس از آنف در نواحی مذکور بررسی و در مقیاس 0 تا 3 بت گردید ( 0 : عدم  1: خفیف 2: متوسط 3:شدید ) 

همچنین در زمان برداشتن پچ ها و 24 و 72 ساعت پس از آن میزان بروز عوارض جانبی شامل خارش، سوزش و خشکی پوست از شرکت کنندگان سوال شد و در صورت بروز با ذکر شدت آن از صفر تا 3 ( 0 : عدم  1: خفیف 2: متوسط 3:شدید )  و همچنین زمان شروع و خاتمه علائم ثبت گردید.

در هیچکدام از شرکت کنندگان و در ناحیه مصرف ، در زمان صفر و 24 و 72 ساعت پس از آن موردی از قرمزی ، ورم و پوسته ریزی مشاهده نشد. همچنین گزارشی از عوارض جانبی شامل سوزش ، خارش و درد در طول مطالعه دریافت نگردید.

بنابراین میتوان نتیجه گیری کرد که کرم پاک کننده دست با برند پاکوپلاس ایمن بوده و تحریک پوستی ایجاد نمی کنند.

روش انجام مطالعه :

کارآزمایی بالینی فاز 1 با استفاده از Path test 

مدت انجام مطالعه :

زمان کل : 3 ماه

زمان مداخله : 4 ساعت 

نتایج نشان میدهد شمارش کلی باکتری های هوازی و قارچ در یک گرم کرم پاک کننده دست با نام تجاری پاکوپلاس کمتر از محدوده فارماکوپه بوده است و همچنین عاری از باکتری های (شریشیاکلی ، استافیلوکوکوس ، اورئوس، سودوموناس ائروژینوزا، کاندیداآلبیکنس و آسپرژیلوس نایجر ) در یک گرم فرآورده می باشد.

همچنین نتیجه تلقیح سوسپانسیون میکروبی به کرم مورد آزمون نسان می دهد که تعداد باکتریهای گرم مثبتف گرم منفی و مخمر ها در 14 روز پس از تلقیح اولیه، حداقل 99/9 درصد کاهش داشته اند و در طی بقیه مدت زمان آزمون، افزایشی خارج از محدوده معمول تغییرات فواصل استاندارد مشاهده نشد.

تعداد قارچ ها نیز در مدت 28 روز پس از تلقیح اولیه حداقل 90% کاهش نشان داده و در طی مدت زمان آزمون افزایشی خارج از محدوده معمول تغییرات فواصل استاندارد مشاهده نشد .

با توجه به نتایج حاصله می توان نتیجه گرفت کرم پاک کننده دست با نام تجاری پاکوپلاس مانع رشد هرگونه میکروارگانیسمی می شود و نگهدارنده های مورد استفاده در این کرم دارای کارایی ضد میکروبی کافی می باشند.

 همچنین تصویر نتایج آزمایشات را می توانید در تصاویر مربوط به محصول مشاهده کنید

ایران کد2161130288290001
کد بین الملی6262882900074